MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 13073410
nr 1307 3410
Matsalsgrupp
5 delar, Gustaviansk stil, bord+ 4 stolar. Diameter: 110, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:48:39
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Den Gustavianska stilen